FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

1. Nigdy nie ćwiczyłem jogi.  Jestem całkowicie początkujący. Czy mogę przyjść do Was na zajęcia?
Jak najbardziej. Samodzielnie musisz sprawdzić czy ta praktyka jest dla Ciebie. Zapraszamy na dowolne zajęcia dla początkujących. Nie, nie musisz być rozciągnięty 🙂

2. Mam problem z kręgosłupem, kolanami, kontuzję itp. Czy mogę przyjść na zajęcia?
Jeśli Twój lekarz nie zabronił Ci praktyki jogi, zapraszamy. Pamiętaj żeby wszelkie kontuzje i dolegliwości zgłosić nauczycielowi przed zajęciami. Jeśli w trakcie zajęć poczujesz się gorzej, zgłoś to od razu.

3. Czy na zajęcia trzeba się zapisywać?

Uwaga!  Do odwołania nie prowadzimy zapisów.
Wpadajcie kiedy tylko macie ochotę. Zapraszamy!

4. Jak przygotować się do zajęć?
Zabierz ze sobą wygodny, nie krępujący ruchów i skromny strój. Przyjdź około 15 minut przed zajęciami, tak by spokojnie się przebrać i załatwić formalności na recepcji. Nie jedz dużych posiłków co najmniej 3 godziny przed zajęciami i nie pij dużej ilości płynów ok. 1 godziny przed.

5. Jak długo trwają zajęcia?
Około 75 minut. Zajęcia mają swoją strukturę. Prosimy uszanuj czas medytacji oraz Savasany. Nie spóźniaj się i nie wychodź przed końcem zajęć.

6. Co muszę ze sobą wziąć? Czy maty do jogi są dostępne na sali?
Wystarczy wziąć ze sobą wygodny, nie krępujący ruchów i skromny strój. Jogę ćwiczymy na boso, bez skarpet. Nie potrzebujesz butów na przebranie. Wszystkie potrzebne pomoce, w tym maty, dostępne są na sali. Jeśli posiadasz swoją prywatną matę – zachęcamy do jej zabrania. Możesz nie musisz.

7. Czy można płacić kartą?
Przyjmujemy tylko płatności gotówką.

8. Jak długo ważne są karnety?
Karnety ważne są 30 dni od dnia wypisania. Możesz kupić karnet w jakimkolwiek dniu miesiąca. Na początku, w środku i pod sam koniec.

9. Czy akceptujecie kartę Multisport?
Akceptujemy karty: MultiSport Plus i MultiSport Senior bez dodatkowych opłat. Karta jest ważna tylko z dokumentem tożsamości.